Platební karty
(Visa a Mastercard)

Rychlá platba kartou bez dalších zprostředkovatelů.

Proč implementovat platby kartou?

Míra konverze až 95% (dle našich dosavadních průzkumů)

Více jak 70% všech online nákupů je realizováno platební kartou

Ochrana každé transakce – monitoring 24/7 a 3-D Secure

Jedna smlouva. Jsme acquirer, není nutný další partner

Podporujeme nejoblíbenější platební karty na světě


Nejčastější otázky a odpovědi

 • Co je to chargeback?

  Co je to chargeback?

  Chargeback je iniciován držitelem karty a může (ale nemusí) vést k vrácení peněz od obchodníka. Banka je tím, kdo rozhoduje o oprávněnosti daného požadavku.

  V jaké měně je možné zaplatit kartou?

  V jaké měně je možné zaplatit kartou?

  Pokud plánujete prodávat i mimo české území, fungujeme na území celé Evropské unie. Zákazníci mohou platit v jakékoli zahraniční měně.

  Je možné uložit kartu?

  Je možné uložit kartu?

  Ano, kromě dalších užitečných funkcí podporujeme také funkcionalitu uložení karty. Pro více informací nás kontaktujte (link na form).

 • Jaký je poplatek za platbu kartou?

  Jaký je poplatek za platbu kartou?

  Standardní přehled poplatků naleznete na stránce „aktuální nabídka” (link). Pokud máte naší individuální nabídku, ceny máte samozřejmě na miru.

Jak aktivovat platební bránu? Stačí pouze 4 kroky:

 • registration

  Registrace

  Máme pro vás snadný postup. Jediným krokem je vyplnění krátkého online formuláře a souhlasit s našimi obchodními podmínkami a smlouvou. Náš proces je rychlý a pohodlný.

 • verification

  Ověření

  Pro zahájení ověřovacího procesu budeme potřebovat, abyste zaplatili aktivační poplatek. Jakmile ověříme, že převod proběhl úspěšně a že vaše údaje odpovídají, můžete začít přijímat platby až do částky 15 000 Kč.

 • integration

  Integrace

  Nastavení plateb v našem administračním panelu PayU GPO. Pro všechny populární nákupní platformy máme připraveny doplňky a také podrobnou dokumentaci pro programátory, která vám umožní přizpůsobit Platby individuálním potřebám vašich zákazníků.

 • acceptance

  Akceptace

  Proveďte testovací transakci a vyčkejte na potvrzující zprávu od nás, která vás informuje, že vaše platby byly úspěšně aktivovány. Následně mužete začít využívat platební bránu bez omezení.

6