header

Využijte naši jedinečnou startovací nabídku

Aktivujte si platby

Dovolte svému podnikání růst s  PayU!

Téměř o 40 % nižší provize na eCommerce platby po dobu 3 měsíců!

pricelist

Máte měsíční obrat větší než 2 000 000 Kč? Pokud ano, požádejte si o individuální nabídku!

Podmínky akce ke stažení


Jak aktivovat platební bránu? Stačí pouze 4 kroky:

 • registration

  Registrace

  Máme pro vás snadný postup. Jediným krokem je vyplnění krátkého online formuláře a souhlasit s našimi obchodními podmínkami a smlouvou. Náš proces je rychlý a pohodlný.

 • verification

  Ověření

  Pro zahájení ověřovacího procesu budeme potřebovat, abyste zaplatili aktivační poplatek. Jakmile ověříme, že převod proběhl úspěšně a že vaše údaje odpovídají, můžete začít přijímat platby až do částky 15 000 Kč.

 • integration

  Integrace

  Nastavení plateb v našem administračním panelu PayU GPO. Pro všechny populární nákupní platformy máme připraveny doplňky a také podrobnou dokumentaci pro programátory, která vám umožní přizpůsobit Platby individuálním potřebám vašich zákazníků.

 • acceptance

  Akceptace

  Proveďte testovací transakci a vyčkejte na potvrzující zprávu od nás, která vás informuje, že vaše platby byly úspěšně aktivovány. Následně mužete začít využívat platební bránu bez omezení.

A co vše mimo jiné s PayU GPO získáte?

 • Chcete si to nejdříve vyzkoušet?

  Máme k dispozici jak demo verzi, tak i testovací prostředí Sandbox, kde si můžete zdarma vyzkoušet platby na svých webových stránkách. Přesvědčte se sami, jak pohodlná je naše online platební brána.

6