Prevence podvodů pro elektronické obchodování

Integrovaná řešení PayU proti podvodům zajišťují bezpečnost zákazníků a zároveň poskytují online obchodníkům klid, aby se mohli soustředit na rozvoj svého podnikání.

Zabezpečte svůj internetový obchod a chraňte zákazníky pomocí nejlepších nástrojů proti podvodům ve své třídě.

Neustálý růst elektronického obchodování a digitálního života přináší rozsáhlé příležitosti pro podniky i spotřebitele. Bohužel totéž platí i pro podvodníky s platbami. 

 
V roce 2020 vzrostl průměrný počet úspěšných podvodných útoků u středně velkých a velkých maloobchodníků ve Spojených státech o téměř 50 %. Bolest pociťují i malé podniky – ačkoli podvody byly u této skupiny méně časté, počet úspěšných pokusů o podvod na menších společnostech se v roce 2020 rovněž zvýšil o více než čtvrtinu. 

  

 Náklady jsou reálné. Podle odhadů přesáhnou finanční ztráty způsobené podvody při online platbách do roku 2025 částku 206 miliard dolarů. Tyto ztráty doplňují méně vyčíslitelné dopady, jako je poškození dobrého jména a čas, který musí obchodníci strávit řešením podvodů, pokud k nim dojde. 

  

 S rostoucím významem digitálního prodeje je spolehlivé řešení proti podvodům důležitou součástí poskytování bezpečného a kvalitního online nakupování zákazníkům. 

  

 Přečtěte si níže, jak řešení PayU proti podvodům pomáhají obchodníkům zajistit bezpečnost sobě i svým zákazníkům – zajišťují bezproblémové a bezstarostné zpracování online plateb a zároveň udržují vynikající uživatelskou zkušenost a vysokou míru schválení plateb. 

Naše řešení proti podvodům

Podívejte se, jak náš modul proti podvodům využívá strojové učení k zajištění bezpečnosti obchodníků a zákazníků.
antifraud gif

Funkce a výhody PayU proti podvodům 

  

Řešení PayU proti podvodům je posíleno našimi odbornými znalostmi místních předpisů a podmínek na trhu, jakož i našimi globálními schopnostmi. Tyto silné stránky využíváme k optimalizaci směrování plateb, abychom zabránili podvodům, a zároveň poskytujeme obchodníkům možnost blokovat nežádoucí transakce a identifikovat podezřelé aktivity dříve, než se stanou nebezpečnými. 

Tyto nástroje pomáhají oddělit legitimní transakce od nelegitimních, chrání před únikem dat a zajišťují bezpečnost obchodníků i zákazníků. 

Jak to funguje?

 

Naše služba detekce podvodů odhaluje podvodné transakce a upozorňuje obchodníky, když k nim dojde. Monitorování a detekce podvodů je založena jak na mechanismu pravidel, tak na skórovacím systému řízeném strojovým učením.  

Pokud jde o 3D Secure, obchodníci si mohou vybrat, zda zavedou interní tok transakcí 3DS, použijí externí 3DS Merchant Plug-In (MPI) nebo využijí externí MPI poskytované společností PayU. 

Další funkce proti podvodům lze aktivovat na základě místních podmínek trhu, na kterém obchodník působí.

Proč je to důležité? 

 

Obchodníci se spoléhají na PayU kvůli pokročilému odhalování podvodů a úzké spolupráci s orgány činnými v trestním řízení v případě, že dojde k porušení pravidel.   

Pokročilé funkce 3DS společnosti PayU zároveň pomáhají obchodníkům splnit požadavky na bezpečné ověřování klienta (Secure Customer Authentication, SCA) v místech (jako je Evropská unie), kde jsou tyto požadavky uplatňovány, a zároveň udržet vysokou míru schválení. 

Naše funkce detekce podvodů jsou navrženy s ohledem na potřeby obchodníků a zákazníků a využívají data k odhalování podezřelých aktivit, aniž by byla ohrožena míra schválení a úspěšných transakcí. 

Proč by obchodníci měli používat anti-fraud řešení od společno

phone icon

Bezstarostné zpracování online plateb

Obchodníci se mohou spolehnout na PayU v oblasti detekce podvodů, optimalizace plateb a dalších bezpečnostních funkcí a funkcí pro zajištění souladu s předpisy – to vše v jednom celku. globální platební řešení.

light icon

Zlepšuje se s vašimi platebními údaji

Využíváme možnosti sledování a odhalování podvodů pomocí umělé inteligence, abychom odhalili podvody rychleji a efektivněji. Systém pro boj proti podvodům se zlepšuje s tím, jak shromažďuje více platebních informací, což vede k lepšímu odhalování podvodů a menšímu počtu falešných odmítnutí.

money icon

Chrání před zpětnými platbami

Naše záruka proti podvodům chrání obchodníky před ztrátami způsobenými podvodnými transakcemi. PayU přebírá chargeback, pokud zákazník zahájí proces sporu (platí regionální a další omezení).

cloud icon

Flexibilita 3DS

Náš modul pro boj proti podvodům dokáže pojmout více konfigurací 3DS (interní, externí nebo prostřednictvím MPI společnosti PayU). Díky MPI společnosti PayU mohou obchodníci využívat PayU jako jediného poskytovatele služeb autentizace i acquiringu plateb.

network icon

Chytré směrování 3DS

Rozhodovací engine PayU podporuje více verzí 3DS 2 a automaticky směruje transakce přes příslušný tok 3DS 2, aby se minimalizovaly podvody a maximalizovala míra schválení.

Prozkoumejte další funkce zabezpečení plateb

V PayU GPO bereme bezpečnost opravdu vážně . Podívejte se i na další bezpečnostní funkce, které nám pomáhají chránit vaše transakce.
6