Spouštíme snadnou aktivaci platební brány online

Rozšiřujeme naše služby a nově nabízíme možnost využívat platební bránu i malým a středním e-shopům.

Spouštíme snadnou aktivaci platební brány online

Rozšiřujeme naše služby a nově nabízíme možnost využívat platební bránu i malým a středním e-shopům. Každý z nich díky tomu může využívat výhody spolehlivé platební brány, která kombinuje výhody lokálních platebních metod se zázemím globální silné společnosti.

Vyslyšeli jsme přání zákazníků a díky nově spuštěnému online nástroji se vracíme k tomu, co jsme pro menší a střední e-shopy nabízeli i v minulosti. Nyní si navíc mohou celým procesem projít od začátku sami a odkudkoli. Tady je jednoduchý návod, jak na to. Během registrace vyplňte krátký formulář a potvrďte smlouvy online. Stačí pouze několik kliknutí!

 

Následuje ověření, během kterého provedete online identifikaci a zaplatíte aktivační poplatek.

Během integrace se nastaví platby v našem panelu. Pro všechny populární nákupní platformy máme připravené doplňky a úplnou dokumentaci pro programátory, které vám umožní přizpůsobit platby vašim potřebám. Instalační příručka je k dispozici zde .

Na závěr během aktivace proveďte testovací transakci a počkejte na potvrzující zprávu od nás, že vaše platby jsou plně aktivní a můžete je začít využívat.

Celý proces funguje 100% on-line. Je možné ho zrealizovat a platby spustit v řádu několika dnů.  Online aktivaci platební brány, takzvaný auto-boarding, je nyní spuštěný v pilotním provozu, kompletní informace najdete na této stránce.

Pokud ke službě budete mít dotazy nebo komentáře, prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu na podpora@payu.cz nebo přes náš kontaktní formulář. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.