PayU spustilo Apple Pay

První obchodníci umožňující platby pomocí digitální peněženky Apple Pay prostřednictvím PayU jsou na českém trhu přes svou mobilní aplikaci Pilulka.cz a společnost Ateli.

PayU spustilo Apple Pay

První obchodníci umožňující platby pomocí digitální peněženky Apple Pay prostřednictvím PayU jsou na českém trhu přes svou mobilní aplikaci Pilulka.cz a společnost Ateli, s.r.o. na webu postovnezdarma.cz.

Apple Pay jako další z možností plateb přes PayU zjednodušuje online nákupní proces. Jedná se o digitální peněženku, která umožňuje platbu kartou jednoduchým a rychlým způsobem, aniž by bylo nutné údaje pokaždé aktualizovat. Detaily karty jsou bezpečně uloženy společností Apple.

V elektronickém obchodě nebo na internetových stránkách stačí zvolit platbu pomocí služby PayU a zákazníci mohou platit prostřednictvím mobilního zařízení s Apple Pay. Po přepnutí na seznam platebních metod je třeba zvolit Apple Pay a poté transakci potvrdit pomocí dotykového ID (otisků prstů majitele zařízení).

Se společností PayU spolupracujeme již od úplného vzniku projektů Pilulka v Čechách, Rumunsku a na Slovensku. Díky jejich progresivnímu přístupu můžeme být jedni z prvních obchodníků v ČR, kteří platební metodu Apple Pay implementovali do mobilní aplikace,” říká Michal Hanáček, ředitel projektů Pilulka. Po mobilní aplikaci Pilulka.cz a společnost Ateli, s.r.o., která Apple Pay prostřednictvím Payu používá na webu postovnezdarma.cz, bude tato digitální peněženka zavedena do více e-shopů a internetových stránek.

Apple Pay jsme do naší nabídky přidali jak pro maximální komfort koncových zákazníků, tak pro naše obchodní partnery. Všichni mohou těžit z nejnovějších metod mobilních plateb a využít širokého spektra rychlých a bezpečných platebních metod, které nabízíme.

Platba Apple Pay je k dispozici ve vybraných prohlížečích a zařízeních (v mobilních zařízeních a počítačích) společnosti Apple. Kompletní seznam zařízení, která umožňují použití digitální peněženky, naleznete zde.