Merchant a platební brána: Jak obchodníkům pomůže PayU?

Merchant neboli obchodník prodávající své zboží nebo služby na internetu se může rozhodnout, zda na svůj web implementuje platební bránu. Přečtěte si, jaké má platební brána výhody, proč je pro zákazníky důležitá a proč dát šanci právě PayU.

Proč je pro zákazníky platba kartou důležitá?

I v dnešní době se stále najde řada lidí, kteří platebním branám jednoduše nevěří a pro platbu za objednávku raději zvolí  bankovní  převod  či  dobírku. Na druhou stranu pro mladší generaci je právě rychlost a jednoduchost platby za objednávku mnohdy stěžejní. I z toho důvodu by ve vašem e-shopu platební brána neměla chybět. S její pomocí mohou zákazníci za objednávku zaplatit pohodlně, bezpečně a navíc rychlostí blesku.

 

 

6 výhod, které má platební brána pro obchodníky

S platební bránou nejsou spojeny pouze výhody pro zákazníky. Její přednosti ocení i každý merchant, tedy obchodník. O co se například jedná?

 

1. Rychlost

O platbě prostřednictvím platební brány  víte prakticky okamžitě. Ať už se jedná o zaplacenou či zrušenou platbu nebo platbu po vypršení.

 

2. Zrychlení expedice

Díky okamžitému oznámení o platbě  můžete co nejdříve začít s expedicí objednávky. Díky tomu snížíte celkovou dobu potřebnou pro dodání zboží, což opět ocení vaši zákazníci.

 

3. Platby v cizí měně

Cizí měny při placení pro vás  nebudou žádnou překážkou  a můžete je nabídnout svým zákazníkům. Není tedy třeba si dělat starosti s nevýhodným kurzem či přepočítáváním na koruny.

 

4. Snížení objemu nevyzvednutých zásilek

Díky tomu, že zákazníci budou moct své zboží rovnou zaplatit,  budou výrazněji motivováni k jeho vyzvednutí. A tímto způsobem můžete snížit celkový objem nevyzvednutých zásilek.

 

5. Můžete působit globálně

S platební bránou  u vás budou moct zaplatit zákazníci z celého světa. PayU umožňuje placení platebními kartami od nejznámějších vydavatelů, jako je MasterCard a Visa.

 

6. Získáte větší kontrolu 

Při placení prostřednictvím platební brány  jsou finance rovnou připisovány na váš obchodní účet. Podle nastavení vyúčtování přitom vždy víte, kdy můžete s penězi počítat a můžete si tak lépe plánovat svá finanční rozhodnutí.

U placení objednávek na dobírku to možné není. Nikdy totiž nevíte, kdy přesně si zákazník svou objednávku vyzvedne a kdy vám kurýr platbu předá.

 

 

Proč se rozhodnout pro PayU

  • PayU umožňuje hladké platby v  18 rychle rostoucích trzích. Navíc usnadňujeme přeshraniční platby v rozšířené Evropské unii (EEA).
  • Zákazníkům můžete nabídnout tradiční i rychlé bankovní převody.
  • Prostřednictvím PayU lze platit  platební kartou (Visa a MasterCard) a také   elektronickou peněženkou  (Google Pay, Apple Pay).
  • Zákazníkům můžete umožnit pozdější zaplacení objednávek díky odložené platbě  Twisto Pay.
  • Vašim zákazníkům můžete pohodlně  odeslat e-mail s odkazem  na zaplacení objednávky.
  • Lze využívat platbu uloženou kartou. Je to velmi pohodlné a jednoduše tak zaplatíte pouhým jedním kliknutím. Zejména při nákupu přes mobilní telefon uložení karty ušetří spoustu času.

 

 

Zaregistrujte se během 5 minut

Nejčastěji volené platby v České republice! K registraci stačí 4 jednoduché kroky.

 

6